Stało się! Minęło ponad dwa lata od pierwszego spotkania blogerek, które organizowałam. Chyba zapomniałam ile trzeba na to czasu poświęcić, bo podjęłam się kolejnego! Ogłaszam zatem nabory na Mikołajkowe spotkanie blogerek. Szalony czas przede mną.

.blogerka po godzinach.

W tym miejscu chciałabym zaprosić blogujące kobiety, przede wszystkim matki, ale nie jest to warunek konieczny, do zapisów na spotkanie. Będą to nasze małe mikołajki. Gdzie po całorocznych trudach połączenia pasji, z pracą i/lub rodzicielstwem, weźmiemy głęboki oddech.

Mam głęboką nadzieję, że po spotkaniu nabierzemy wspólnie wiatru w żagle i w kolejnym roku damy z siebie jeszcze więcej.

.spotkanie blogerek.

Jednak do sedna! Mikołajkowe spotkanie blogerek odbędzie się 08 grudnia 2019 roku tj. niedziela. Rozpocznie się o 13:00, a przewidywane zakończenie zahacza godzinę 18:00. Dlatego też w tym miejscu chciałabym po raz pierwszy poprosić o przemyślenie decyzji czy na pewno dasz radę wziąć w nim udział.

Jeśli jesteś pewna, że dasz radę. Zarezerwuj sobie datę, napisz maila na adres: [email protected] w tytule wpisując – Mikołajkowe spotkanie. W zgłoszeniu przedstaw się, napisz kilka słów o sobie i swoim blogu, dodaj informację od kiedy prowadzisz bloga i jakie tematyki poruszasz – będzie to ważnym elementem podczas wyboru uczestniczek. Na zgłoszenia czekam do końca września.

Po tym czasie będę miała dwa tygodnie na wybór uczestniczek. Odezwę się do nich mailowo, a dodatkowo zamieszczę informacje na Blogerka po godzinach. Resztę informacji będę dodawać w zamkniętej grupie na Facebooku.

To jak gotowa?