Myślisz, że dwa lata to wcale nie tak krótki czas na remont? Jak się okazało nasz ostatni miał miejsce dwa lata temu w czerwcu. Zmieniło się naprawdę sporo. Chcę ci przede wszystkim pokazać jakie piękne plakaty zamówiłam online w desenio.pl, bo jaram się ogromnie odkąd mam je w domu.

.plakaty desenio.

Zamarzył mi się biały kolor ścian jednak przy białych meblach musiałam zaszaleć z kolorem kontrastowym i tak na jednej ze ścian wylądował piękny głęboki morski. O ile z wyborem poduch problemu nie miałam, o tyle z dodatkiem nad kanapą już tak.

Na parapecie kot, na kanapie poduchy w kolorze głębokim granacie, zaś na ścianie plakaty od desenio.pl, które dodają klasy i szyku.

Przejrzałam sporo stron z dodatkami, obrazami czy właśnie plakatami by ożywić ścianę. Niby jedno już wisiało, ale totalnie przestało pasować do tego co jest teraz. Zresztą by zobaczyć jak było wcześniej możesz zajrzeć do starego wpisu -> Bo kiedy nachodzi ochota na zmianę, tę małą, maleńką …

nad telewizorem zrobiona jest półka, którą zdobią książki i alkohole z kolekcji męża.

Jak widzisz ten obraz na ścianie ni jak ma się kolorystycznie do tego co chciałam osiągnąć tym razem. Poszłam w kontrasty. Tak więc zaczęłam przeglądać plakaty na desenio. Po kilku godzinach miałam ochotę się rozpłakać, bo było ich tak wiele, że nie mogłam się za cholerę zdecydować co wybrać.

.inspiracja.

Wtem doznałam olśnienia i kliknęłam w inspiracje. Moim oczom ukazały się słowa iście potrzebne właśnie w tym momencie.

Krok po kroku. Stwórz perfekcyjną domową galerię. Skorzystaj z naszego nowego narzędzia, aby znaleźć pasujące grafiki i ramki.

domowa galeria w desenio.pl
plakaty desenio.pl

Przynajmniej tym razem poszło sprawniej. Zaczynasz od wyboru tła. Twoim tłem jest po prostu ściana, ale w tym wypadku chodzi również, a właściwie przede wszystkim, o to co znajduje się przed ścianą. Dodatkowo wybierasz kolor ściany, by sobie ułatwić wybór plakatu.

Następnym krokiem jest wybór galerii. Czyli wybierasz sobie ile chcesz na ścianie umieścić plakatów w ramkach oraz jakiej wielkości mają one być. Sama zastanawiałam się nad dużymi dwoma plakatami. Koniec końców wybrałam cztery tej samej wielkości.

W małym mieszkaniu warto zadbać o szczegóły. W naszym wypadku sprawdził się stolik, w którym można przechowywać różne rzeczy.

.plakaty – wybierz swój styl.

Kolejnym krokiem jest wybór grafiki, która ma zostać na twoim plakacie. Klikasz na jeden z plakatów na stronie, a po twojej lewej ukazują się grafiki. Dla ułatwienia możesz skorzystać z filtrów, które z kolei również są pogrupowane na: kategorie, tematy i kolory.

W kącie zmieścił się również rozkładany, okrągły stół i cztery krzesła. Wszystko w bieli, dlatego też jedna ściana musiała przybrać kolor głębokiego granatu.

Jeśli już wybrałaś to, co cię interesuje to teraz wybierasz oprawę plakatów. Wahałam się między trzema kolorami: białym, czarnym czy miedzianym. Stwierdziłam, że biały będzie jak najbardziej uniwersalnym kolorem i tym oto sposobem doszłam do końca.

Mało tego, możesz stworzyć kilka kolekcji plakatów, zapisać je i później wybrać ten, który naprawdę ci się podoba. Po około dziesięciu dniach przesyłka trafi w twoje ręce i tak jak ja będziesz się cieszyć jak dziecko.

jedna ściana w głębokim granacie, pozostałe w kolorze mlecznej pianki. Dodatki takie jak koc czy poduszki również w granacie. Plakaty na ścianie z akcentami granatu.

Czym ty ozdobiłaś swoje ściany?

*wpis sponsorowany. Powstał we współpracy z desenio.pl