Dopiero co umieściłam wpis dotyczący pielęgnacji włosów Faberlic: Inteligentna Keratyna >tu<, a już przybywam z kolejnym. Tym razem są to produkty, które ułatwią sprzątanie domu. Przynajmniej ułatwiły go mi. produkty Faberlic do sprzątania testowałam grubo ponad miesiąc.

.sprzątamy z marką Faberlic.

Na pierwszy ogień – łazienka. Od niedawna posiadamy w domu wannę. Prezes uwielbia kąpiele, przy których nie może zabraknąć sporej ilości piany, a przede wszystkim wszelkiej maści kulek kąpielowych, które lubią zostawiać dziwny nalot.

Taka już zaleta młodocianego, że nie da się przejść obojętnie obok półek sklepowych, na których są kulki, kuleczki, sole kolorowe i różne dziwne inne rzeczy.

.faberlic czysta łazienka.

W tym wypadku pomogły dwa środki: uniwersalny środek do czyszczenia łazienek oraz spray antynalot do wanny i kabin prysznicowych. Faberlic uniwersalny środek do czyszczenia łazienek sprawdza się doskonale w czyszczeniu nie tylko wanny.

Faberlic Uniwersalny środek do czyszczenia łazienek oraz Spray Antynalot do wanny i kabin prysznicowych

Przeznaczony jest do czyszczenia płytek, kafelek, umywalek, baterii, bidetów, wanien i kabin prysznicowych, stali nierdzewnej, powierzchni ceramicznych, plastikowych, akrylowych i emaliowanych. Co prawda nie czyściłam nim kafelek na ścianie w łazience, bo niedawno je pomalowaliśmy farbą do kafelek i obawiam się, że kolor może zejść.

Skutecznie działa na typowe zabrudzenia w łazienkach, usuwa naloty wapienne, osady z mydła, rdzę. Zawiera składniki antybakteryjne dlatego też zdecydowałam się spróbować właśnie go. W dodatku nie rysuje powierzchni i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Dodatkowo do wanny i umywalki łazienkowej stosuję Spray Antynalot. O ile poprzedni produkt był w zwykłym opakowaniu z nakrętką, to ten jest z wygodnym w użyciu rozpylaczem. W końcu Spray … jednak mam wrażenie, że przez własnie ten rozpylacz, produkt strasznie podrażnia mi nos. Ot, taki mały minus tego produktu.

.Faberlic ściereczki nawilżane do powierzchni skórzanych.

I tutaj przyznam się bez bicia, że używam ich do butów! Buty dzięki nim stają się błyszczące, chusteczki nie pozostawiają smug i tłustego nalotu. Poza tym zdarzyło mi się nimi czyścić stół z połyskiem i też się świetnie spisały. Nie musiałam go niczym nabłyszczać czy przecierać na sucho.

Ściereczki nawilżane do powierzchni skórzanych

.Faberlic spray do czyszczenia powierzchni Pysznogłówka.

Ten produkt od Faberlic stosowałam do blatów kuchennych. W szczególności tych miejsc, gdzie mogłaby powstać pleśń. Ma on bowiem za zadanie zapobiegać powstawaniu nalotów pleśni kiedy jest regularnie stosowany.

Faberlic Spray do czyszczenia powierzchni Pysznogłówka

.Faberlic wodny odświeżacz powietrza w sprayu.

Wodny odświeżacz powietrza w sprayu, Antynikotynowy

Wybrałam ten antynikotynowy. Palę papierosy, co prawda nie w mieszkaniu, ale wychodzę do okna. Chcąc nie chcąc dym i tak wleci do pomieszczenia. Według producenta Spray skutecznie usuwa wszelkie nieprzyjemne i intensywne zapachy, szybko wypełniając pomieszczenie łagodnym aromatem. Dzięki wodnej podstawie odświeżacz w sprayu doskonale nawilża powietrze i sprzyja jego oczyszczeniu z pyłu i kurzu. 

A ty miałaś już do czynienia z produktami Faberlic? Co na Tobie zrobiło wrażenie i co możesz mi polecić?Chcesz poznać produkty od Faberlic? Wszystko znajdziesz tutajChciałabym ci jeszcze tylko powiedzieć, że nie jestem żadną konsultantką tej firmy. Gdybyś jednak była zainteresowana produktami, to ja znalazłam je na grupie u Anety -> Faberlic – tlenowe rewolucje