Gorący okres już się zaczął. Pamiętasz mój zeszłoroczny wpis o tym jak ja przygotowuję się do świąt by nie zwariować? Po tym wpisie miałam zaszczyt wystąpić w telewizji > wrzuć na luz przed Bożym Narodzeniem < Co robić kiedy musisz odesłać odebraną paczkę i zdążyć przed świętami?

.przesyłki kurierskie.

Odpowiedź jest prosta – skorzystać z usług kurierskich. Proste prawda? Niedawno przyszły nam pachnące nowością rolety, które miały sprawić ogrom radości i sprawić, by mieszkanie na święta wyglądało tak, jak to sobie wymarzyliśmy.

Niestety wyszło jak zawsze. Coś poszło nie tak i rolety do jednego okna są krótsze niż pozostałe. Brakuje aż dziesięciu centymetrów, a jak sama wiesz czasami wielkość ma znaczenie. Przynajmniej w tym wypadku. Szybki telefon do producenta.

Owszem rolety możemy odesłać, ale na własny koszt. Pal licho z tym kosztem. Wolę dołożyć niż czuć się jak w jakimś reality show, gdzie każdy może mnie poobserwować. Parcie na szkło mam, nie zaprzeczę, ale gołym tyłkiem świecić nie lubię i już.

.furgonetka.

Szukaliśmy zatem jakiejś fajnej opcji by wysłać paczkę i nie zrujnować rodzinnego budżetu tuż przed świętami. Wpadliśmy na opcję dhl u brokera kurierskiego Furgonetka. Nie korzystam zbyt często z usług kurierów, w domu bywam jako gość i często wybieram opcję z paczkomatem. Tym bardziej cieszę się, że tam mogę przebierać w opcjach wysyłkowych i spokojnie nadać paczkę właśnie przez paczkomat.

Jak się jednak okazało Furgonetka to serwis, który umożliwia nadawanie przesyłek kurierskich nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym. W ich serwisie jest kilkadziesiąt usług, od najpopularniejszych kurierów. Pozwala szybko i tanio zamówić kuriera do domu, czy pracy. Można również skorzystać z punktów nadawania i odbioru paczek.

.furgonetka – tak czy nie.

Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość. Paczki z roletami i tak do pracy targać nie mam zamiaru, ale fakt, że mogę sobie w szybki sposób pozwolić na wysłanie paczki paczkomatem inpost bardzo mnie zadowolił. Szybka rejestracja na stronie, wybór opcji kurierskiej, wypisanie danych konkretnej paczki i już. Gotowe.

Tak mało do szczęścia trzeba. Furgonetka wychodzi na przeciw. Śledzę sobie swoją paczkę na ich stronie i czekam cierpliwie kiedy producent wyśle nowe. Do świąt wyrobimy się na pewno, a w oczy nie będzie raziło te ważne dziesięć centymetrów.

A ty korzystasz z usług kurierskich furgonetka?