Wiesz dobrze sama jak ważne jest bezpieczeństwo twoje i twojego dziecka. Sama doskonale cię rozumiem. Jednak mam pytanie. Co robisz by twoje dziecko było bezpieczne? Naprawdę wszystko? A czy posiadasz w domu kamizelki odblaskowe dla dzieci?

.bezpieczeństwo.

Jeśli jesteś matką, która odpowiedziała tak, to gratuluję! Ja należę do tej drugiej grupy, która jakimś cudem nie pomyślała o tak banalnie prostym zabezpieczeniu swojego malucha. Nie wiem dlaczego. Być może przez natłok obowiązków czy wielki chaos, który trzeba ogarnąć.

Powód nie jest istotny. Najważniejsze, że w porę oprzytomniejesz. Zbliża się jesień, a z nim związane szybsze zapadanie zmroku. Kamizelki odblaskowe dla dzieci przydadzą się jeszcze bardziej niż latem, choć i latem są niezastąpione.

.kamizelki odblaskowe dla dzieci.

Choć coraz więcej osób wie i używa odblasków. Niestety jest jeszcze wiele osób, które uważają je za niepotrzebne. Hołdują zasadzie skoro ja widzę samochód, to samochód widzi mnie. Nic bardziej mylnego. Szczególnie kiedy zapada zmrok, jest mgła czy deszczowa pora.

Kamizelka odblaskowa to najbardziej widoczna rzecz z dostępnej odzieży odblaskowej. Można ją założyć na kurtkę, sweter czy bluzkę z krótkim rękawem. kamizelki odblaskowe dla dzieci nie muszą być nudne! Producenci prześcigają się w wymyślaniu nadruków by spodobały się one najmniejszym przyszłym właścicielom.

Bądź widoczna na drodze! Jesienią i zimą kierowcy mają ograniczoną widoczność, pomóż im i sobie. Przeżyj dzięki odblaskom!

To zimą i jesienią powinny być waszym must have sezonu. Tym bardziej, że nie kosztują majątku! Kurcze znajdziesz nawet za około pięć złotych jak na przykład na stronie kamdo.  W ich ofercie są nie tylko kamizelki odblaskowe dla dzieci.

.mamo chcę byś była ze mną długo.

Wiem, że w kamizelce trochę siara. Płacisz gruby hajs za piękną kurtkę i do tego nie pasuje ci do szpilek czy torebki. Mimo wszystko dobrze jest się zabezpieczyć. Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony. Na szczęście można pomóc sobie w inny sposób.

Moim zdaniem dobrym pomysłem są na przykład opaski odblaskowe. Moja mama z nich korzysta już bardzo długo. Ma je zaczepione na torebce. Idąc biegać możesz zaopatrzyć się w odblaskową czapkę z daszkiem czy chustę. I sama zobacz, to kolejny mały punkt do dłuższego życia.

Większemu dziecku możesz sprawić odblaskowy brelok, który przypnie sobie do plecaka czy nawet smycz na klucze z odblaskiem. Możliwości jest wiele, a życie masz tylko jedno. Tym bardziej, że możesz je przedłużyć za parę groszy. Moim zdaniem zdecydowanie warto być widocznym i bezpiecznym.

A ciebie przekonałam?

*wpis sponsorowany. Powstał we współpracy ze sklepem internetowym kamizelkiodblaskowe.com.pl