Kiedy skóra potrzebuje nawodnienia? Ja odpowiem, że zawsze. Każdego dnia powinnaś dbać o swoją skórę z należytym szacunkiem. To przecież, wiesz prawda? Dziś pod lupę biorę żelowy balsam do ciała i krem/żel do twarzy od Neutrogena Hydro Boost.

Szybkie tempo życia oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne
naruszają barierę ochronną skóry i powodują,
że skóra zaczyna tracić nawodnienie. neutrogena

.nawadnianie.

O tak, szybkie tempo życia ostatnimi czasy jest mi bardzo dobrze znane. Praca, dom, dziecko, przyjemności… Skąd wziąć na to wszystko czas? Nie wiem sama. Jednak jednego jestem pewna. Dla swojej świątyni, którą jest moje ciało, czas znaleźć trzeba. Bez wymówek.

Kosmetyki nawadniające są skuteczne. Mają w sobie taką moc, że transportują wilgoć w głębsze warstwy skóry. Mają tę moc. Uwierz.

Kosmetyki nawadniające są skuteczne. Mają w sobie taką moc, że transportują wilgoć w głębsze warstwy skóry. Mają tę moc. Uwierz. Co robią potem? Wiążą wodę i utrzymują ją tam. Samo polanie skóry wodą nie wystarcza. Naprawdę. Jednak produkty lepiej się wchłaniają kiedy skóra jest delikatnie wilgotna. nie ociekająca wodą.

.Neutrogena Hydro Boost.

Krem do twarzy jest konsystencji kremowo-żelowej. To dobrze, bo jak wiesz (albo nie wiesz i zaraz się dowiesz) żele kremy szybko się wchłaniają. Ich głównym składnikiem jest woda. Choć dobrze sprawiają się przy cerze tłustej oraz tej ze skłonnością do wyprysków i trądziku, to ja ci powiem, że moja sucha cera bardzo polubiła się z tym kremem/żelem.

Krem do twarzy jest konsystencji kremowo-żelowej. To dobrze, bo jak wiesz (albo nie wiesz i zaraz się dowiesz) żele kremy szybko się wchłaniają.

Krem/żel Neutrogena Hydro Boost szybko się wchłania, ma piękny zapach, nie zatyka przede wszystkim porów (!), jest lekki. To tylko kilka jego dobrych cech. Muszę ci jeszcze powiedzieć, że nienawidzę kiedy kremy pozostawiają lepką czy tłustą powłokę. Nosz kurde nie czuję się wtedy dobrze. Ten tego nie robi dlatego też tak bardzo mi się spodobał.

Według producenta Neutrogena Hydro Boost Water Gel Nawadniający żel z technologią Hyaluronic Gel Matrix:

  • Dzięki formule z kwasem hialuronowym gasi pragnienie Twojej skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie aż do 24h. Sprawia, że skóra staje się jędrna i miękka.
  • Wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia oraz zamyka nawodnienie w skórze.
  • Chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.

Powiem tylko 3 razy TAK! Skóra twarzy długo jest nawodniona. Nawet kiedy narażona jest na całodzienne działanie słoneczne. Krem/żel robi też świetną robotę wieczorem. Kiedy po całym dniu nałożysz ten krem/żel poczujesz ogromną ulgę. Tego typu kremy zajebiście chłodzą!

Nad żelowym balsamem do ciała od Neutrogena Hydro Boost nie będę dodatkowo się rozpisywała, bo robi taką samą dobrą robotę jak jego przyjaciel żel/krem. Choć sama mam ogromy problem ze stosowaniem balsamów rano i wieczorem. Mam nadzieję, że tego w końcu się nauczę i będę systematyczna. W końcu co mi po pięknej buzi, jak reszta ciała będzie fee?

A ty czego używasz do nawadniania ciała od zewnątrz?

 

 

 


 

 

*wpis powstał we współpracy z Streetcom. Zostałam wybrana do kampanii Neutrogena Hydro Boost aby móc przetestować dla ciebie krem/żel oraz balsam do ciała.