Zacznę od końca. Nie trzeba przecież rozpisywać się niepotrzebnie od samego początku żebyś na samym dole znalazła w końcu odpowiedź na swoje pytanie. Szkoda twojego czasu. Jeśli jednak cię zaciekawię, to wiedz, że znajdziesz pomocne informacje w tym tekście. Znalazłam peeling enzymatyczny do cery naczynkowej w stu procentach wegański.

Nie jesteś weganką? Nic się nie stało. Ja też nie jestem, a peeling sprawdza się u mnie znakomicie. W końcu tutaj nie chodzi o dietę jaką wybrałaś. Różnica polega przede wszystkim na tym co w kosmetyku się znajduje. Proste prawda?

.wegańskie kosmetyki.

Nie znajdziesz tu żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Nie znajdziesz w nich żadnego mleka na przykład. Wybierając taki kosmetyk będziesz w stu procentach pewna, że nie był on testowany na zwierzętach. Do mnie przemawia.

Zacznę od końca. Nie trzeba przecież rozpisywać się niepotrzebnie od samego początku żebyś na samym dole znalazła w końcu odpowiedź na swoje pytanie. Szkoda twojego czasu. Jeśli jednak cię zaciekawię, to wiedz, że znajdziesz pomocne informacje w tym tekście. Znalazłam peeling enzymatyczny do cery naczynkowej w stu procentach wegański.

 

.peeling enzymatyczny do cery naczynkowej.

Skóra normalna najczęściej spotykana jest u dzieci. Później może się przekształcić w tłustą, trądzikową lub suchą. Mnie dopadła sucha właśnie. Tak w skrócie jest ona cienka i bardzo delikatna. Woda szybciej ucieka i występują często przesuszenia, podrażnienia oraz problemy z rogowaceniem naskórka.

Często skóra sucha jest chropowata i szorstka. Mam wrażenie ciągle napiętej twarzy, bo skóra jest mało elastyczna. Wypieki towarzyszą mi dwadzieścia cztery godziny na dobę. Skóra szybko staje się wiotka i już jako dwudziestolatka byłam posiadaczką wielu zmarszczek mimicznych. Do tego dochodzi problem z naczynkami…

Często skóra sucha jest chropowata i szorstka. Mam wrażenie ciągle napiętej twarzy, bo skóra jest mało elastyczna. Wypieki towarzyszą mi dwadzieścia cztery godziny na dobę. Skóra szybko staje się wiotka i już jako dwudziestolatka byłam posiadaczką wielu zmarszczek mimicznych. Do tego dochodzi problem z naczynkami

Dlatego też wiele kosmetyków muszę dobierać właśnie pod ich kątem. Zła pielęgnacja może doprowadzić do utrwalenia się problemu oraz jego rozprzestrzenianiu się. To tak w skrócie. Telegraficznym. Przejdę teraz do peelingu.

.producent ma swoje zdanie.

Peeling enzymatyczny do cery naczynkowej z OrganicLife to nowość, którą miałam okazję poznać. Co mówi producent?

Peeling enzymatyczny Redness Solution jest przeznaczony do wrażliwej cery naczynkowej. Innowacyjna formuła oparta jest na synergicznym działaniu kwasu laktobionowego i bromelainy – enzymu z grupy proteaz, który delikatnie złuszcza warstwę rogową naskórka. Olej ze słodkich migdałów oraz olej makadamia doskonale odżywiają skórę oraz wzmacniają barierę lipidową naskórka. Starannie wyselekcjonowane ekstrakty ziołowe wspomagają regenerację wrażliwej cery naczynkowej. Wysoka zawartość składników botanicznych sprawia, że peeling działa jak maseczka wzmacniająca cerę naczynkową.

.a ja swoje.

Testuję go od ponad dwudziestu dni. Osoby, które pytały mnie o ten peeling twierdziły, że śmierdzi. Jednak muszę wyjaśnić – on nie śmierdzi, to my przyzwyczailiśmy się do kosmetyków, które są naszprycowane niepotrzebnymi substancjami zapachowymi.

Testuję go od ponad dwudziestu dni. Osoby, które pytały mnie o ten peeling twierdziły, że śmierdzi. Jednak muszę wyjaśnić - on nie śmierdzi, to my przyzwyczailiśmy się do kosmetyków, które są naszprycowane niepotrzebnymi substancjami zapachowymi.

Peeling to jeden z moich ulubionych nawyków pielęgnacyjnych. Moja skóra dzięki niemu stała się bardziej elastyczna. Poprawiłam jej ukrwienie. Dlatego nigdy z niego nie zrezygnuję. Co do kosmetyków, których używałam było różnie. Jeden peeling zrobił z twarzą źle. Bardzo źle.

Wyglądałam jak przybysz z kosmosu, który był powiązany z indianinem. Skóra była czerwona, piekła niemiłosiernie i do normalności dochodziła tydzień. TYDZIEŃ! Później musiałam dodatkowo mocno nawilżać skórę, by wyschła niemiłosiernie. Jak prawidłowo nawilżyć skórę twarzy przeczytasz w jednym z moich wcześniejszych wpisów, a przy okazji poznasz różne nazwy, które powinnaś zapamiętać -> Jak ważne jest nawilżenie skóry twarzy?

Dlatego postawiłam na peeling enzymatyczny do cery naczynkowej. Tym razem padło na OrganicLife, który delikatnie złuszcza naskórek, oczyszcza pory, rozjaśnia zaczerwienienia, łagodzi podrażnienia skóry i przede wszystkim wzmacnia naczynka. A do tego ma ładne opakowanie. Czego chcieć więcej?

A ty masz swój ulubiony peeling?