Klopsy przyjemnie skwierczą na patelni, a ziemniaki powoli dochodzą do miękkości. jeszcze tylko rozprawić muszę się z burakami i obiad gotowy. Jednak ja nie o gotowaniu dzisiaj! Bo przyszła pora na relację ze spotkania Meet Bloggers, którego organizatorką jest Ola z bloga Świat Aleksandry.

.meet bloggers.

Spotkanie odbyło się w sobotę 03 marca. Ugościła nas Karczma Kassandra, która kolejny raz rozpieszczała nasze podniebienia serwując pyszne dania i desery. Uśmiechnięta Ola witała nas miło już od progu. Spotkanie odbyło się o 13:30 więc nie mogłyśmy zacząć od niczego innego jak zamówienia dania obiadowego.

Karczma Kassandra w Rtbniku serwuje pyszne dania i desery. Sałatka z polędwiczkami to mój numer 1

Trochę jestem spóźniona z tą relacją ze spotkania Meet Bloggers. Niestety nie sądziłam, że tak ciężko będzie mi pogodzić powrót do pracy i blogowanie. Na domiar złego rozhulała się u nas jakaś dziwna choroba, z którą w dalszym ciągu walczymy. Ja i Prezes.

.czas start.

Wracając do spotkania. Kiedy już każda z nas skończyła swój posiłek poznałyśmy markę AcidBoost. Pani Kinga opowiedziała sporo o kosmetykach tej marki, a przy okazji wykonała zabieg na jednej z uczestniczek spotkania – Renacie z bloga Piękno i pasja okiem Renaty. Kwasowy zabieg miał piękną nazwę – bankietowy.

AcidBoost. Pani Kinga opowiedziała sporo o kosmetykach tej marki, a przy okazji wykonała zabieg na jednej z uczestniczek spotkania

.prezentacja raz.

Za zadanie miał rozświetlić skórę i usunąć znaki zmęczenia. Wszystko udało się zgodnie z zamierzeniem i Renia uzyskała młodzieńczą i promienną cerę. Od marki AcidBoost otrzymałyśmy dwa produkty: krem do twarzy i żelową maskę. Krem fajny, lekki i przyjemny, ale to maska w moim przypadku była pozytywnym zaskoczeniem!

.prezentacja dwa.

Kolejnym etapem spotkania była prezentacja marki O2Skin, którego dokonała Malwina z vloga Minimalistka. Powiem szczerze, że poradziła sobie z tym celująco, choć jak sama wspomniała miała lekką tremę. Ja sama z dystansem podeszłam do kosmetyków marki O2Skin. Jednak jak się później okazało niepotrzebnie. Od marki O2Skin otrzymałyśmy krem pod oczy, serum do twarzy i krem na noc. Bardzo fajne produkty, które dobrze robią skórze. Krem pod oczy mniej przyjemny przy nakładaniu, ale Malwina ostrzegała.

prezentacja marki O2Skin, którego dokonała Malwina z vloga Minimalistka. Powiem szczerze, że poradziła sobie z tym celująco, choć jak sama wspomniała miała lekką tremę.

.łakocie.

Jak przystało na prawdziwego łakomczucha pokonałam szarlotkę z lodami, choć porcja była tak ogromna, że przez chwilę myślałam iż to szarlotka pokona mnie… Nie dałam się! Po deserze i pysznej kawie przyszedł czas na atrakcję, którą zaserwowała nam Ola.

deser na plus. Szarlotka z lodami tak pyszna tylko w karczmie kassandra rybnik

Cisza, która zapadła na spotkaniu była niesamowita. Każda z nas zajęła się produkcją naturalnych peelingów. Produkty do ich zrobienia przygotowała Ola wcześniej. Moje peelingi zostały przeze mnie zużyte już następnego dnia.

ręcznie robione, całkowicie przez nas peelingi naturalne. DIY.

ręcznie robione, całkowicie przez nas peelingi naturalne. DIY.

.podarki.

Na koniec spotkania dostałyśmy górę prezentów. Kosmetycznych prezentów. No nie czarujmy się my kobiety uwielbiamy takie cudeńka. Ostatnio zdałam sobie sprawę, że niektóre organizatorki spotkań blogerskich po prostu stają na rzzęsach by rozpieścić uczestniczki. I chwała im za to!

Olu raz jeszcze dziękuję ci za możliwość spotkania. Za to, że mogłam spotkać znajome mi twarze, jak i poznać całkiem nowe. Nie wiem też jak to robisz, ale towarzystwo dobierasz idealnie. Dzięki czemu cholernie miło spędza się z wami czas, a później strasznie mi za wami tęskno! Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się razem na Meet Bloggers i nie tylko!

.uczestniczki spotkania Meet Bloggers.

organizatorka: Aleksandra – Świat Aleksandry

 Alicja – Poradnik bezradnik
 Ania – Aneczka Blog
 Magda Magdalena Achtelik
i ja 

.sponsorzy spotkania.

sponsorzy spotkania meet bloggers rybnik

 

Ps. Już niedługo pochwalę się tym co otrzymałam na spotkaniu!