Uwielbiam buty na wysokim obcasie. Szpilki są według mnie bardzo kobiece i zmysłowe. Jednak od częstego ich noszenia moje nogi i niestety kręgosłup, bolą jak diabli. Stopy są opuchnięte i nadwrażliwe.

Post powstał we współpracy z marką Acerin. Testowałam chłodzący żel na opuchnięte i zmęczone nogi, maskę-krem do stóp – intensywna kuracja regenerująca. Ponadto krem do stóp przeciwpotny, dezodorant do stóp oraz dezodorant do stóp i obuwia.

.acerin – marka, która dba o stopy.

Czy preparaty, które miałam okazję testować sprawdziły się? Czy moje stopy i nogi odetchnęły z ulgą? Czy Acerin naprawdę dba o stopy? Czy dezodorant do stóp lub obuwia się sprawdza? Zacznę od moich faworytów.

.Acerin maska-krem do stóp.

.ACERIN MASKA-KREM DO STÓP. Maska-krem do stóp intensywna regeneracja. Po dokładnym wymoczeniu stóp i użyciu tarki do stóp, nałożyłam maskę na noc. Moje stopy, a co najważniejsze pięty, były gładkie przez kilka dni.

Maska-krem do stóp intensywna regeneracja. Po dokładnym wymoczeniu stóp i użyciu tarki do stóp, nałożyłam maskę na noc. Moje stopy, a co najważniejsze pięty, były gładkie przez kilka dni.

Stosowałam maskę trzy tygodnie według zaleceń producenta. Czyli dwa razy w tygodniu. Jestem pewna, że nie zamienię maski na żadną inną, bo już przy pierwszym użyciu moje stopy były jedwabiście miękkie.

.acerin chłodzący żel na opuchnięte i zmęczone nogi.

.ACERIN CHŁODZĄCY ŻEL NA OPUCHNIĘTE I ZMĘCZONE NOGI. Był moim wybawieniem w pewną niedzielę, kiedy po całonocnym tańczeniu w szpilkach moje nogi potrzebowały ukojenia. Już po nałożeniu poczułam ulgę, ciężkość nóg zelżała, a obrzmienie powoli znikało.

Był moim wybawieniem w pewną niedzielę, kiedy po całonocnym tańczeniu w szpilkach moje nogi potrzebowały ukojenia. Już po nałożeniu poczułam ulgę, ciężkość nóg zelżała, a obrzmienie powoli znikało.

Powiem szczerze, że pomaga mi w problemach z kolanem i barkiem. Zapach mięty jest obłędny, unosi się po całym mieszkaniu. Nie tylko o zapach tutaj chodzi, to mięta przyjemnie chłodzi gorące od bólu miejsca.

.acerin krem do stóp przeciwpotny.

.ACERIN KREM DO STÓP PRZECIWPOTNY. Co do tego preparatu mam mieszane uczucia. Wiele zależy jakie skarpety bądź rajstopy mam założone i jak długo chodzę w jednym obuwiu. Wiadomo im mniej sztucznego materiału, tym dłużej stopy pozostają świeże.

 

Co do tego preparatu mam mieszane uczucia. Wiele zależy jakie skarpety bądź rajstopy mam założone i jak długo chodzę w jednym obuwiu. Wiadomo im mniej sztucznego materiału, tym dłużej stopy pozostają świeże.

Przyjemnie pachnie i szybko się wchłania. Odniosłam wrażenie, że przy okazji nawilża. Jeśli chce się mieć pewność, że stopy zostaną suche na dłużej to powinno stosować się krem dwa razy dziennie. Ja smarowałam raz, rano. Do popołudnia miałam spokój.

.acerin dezodorant do stóp woman fresh.

.ACERIN DEZODORANT DO STÓP WOMAN FRESH. Jedno jest pewne. Dezodorant jest delikatny. Chroni przed nieprzyjemnym zapachem pozostawiając długo miły zapach na skórze. Odświeża. Nie wiem natomiast jak sprawdzi się podczas sportu, bo ja ze sportem mam mało wspólnego. .ACERIN DEZODORANT DO STÓP I OBUWIA. Nie wiem za bardzo co napisać na temat tego dezodorantu. Czy zapobiega poceniu się stóp? Nie jestem do końca pewna. U mnie egzaminu nie zdał. Jednak neutralizuje nieprzyjemny zapach, więc plus używania go jest.

Jedno jest pewne. Dezodorant jest delikatny. Chroni przed nieprzyjemnym zapachem pozostawiając długo miły zapach na skórze. Odświeża. Nie wiem natomiast jak sprawdzi się podczas sportu, bo ja ze sportem mam mało wspólnego.

.acerin dezodorant do stóp i obuwia.

Nie wiem za bardzo co napisać na temat tego dezodorantu. Czy zapobiega poceniu się stóp? Nie jestem do końca pewna. U mnie egzaminu nie zdał. Jednak neutralizuje nieprzyjemny zapach, więc plus używania go jest.

.podsumowanie.

Używając wszystkich produktów wyżej wymienionych zadbałam o swoje stopy z należytym szacunkiem. Dwa pierwsze produkty zdecydowanie trafią do naszego mieszkania na dłużej, bo są bardzo dobre.

Dodam tylko, że na opuchnięte i zmęczone nogi bardzo dobrze robi moczenie stóp w chłodnej wodzie, a także leżenie na plecach z uniesionymi nogami. Dodając do tego ten chłodzący żel, to miód na moje serce.

.czy polecam markę acerin?.

Tak. Warto wypróbować ich produkty, jak widzisz sama jestem z wielu zadowolona. Mam nadzieję, że maska-krem do stóp będzie dostępna długo, bo nie umiem się doczekać lata. Wtedy bez obaw pokażę swoje gładkie i piękne stopy.

Używałaś już produktów marki acerin?