WATERS Therapy Shower to nowość, o której nigdy wcześniej nie słyszałam, a chętnie skorzystałam z okazji by wypróbować to domowe spa. O tym, że lubię urządzać domowe SPA zdążyliście się już pewnie przekonać. Zresztą, która kobieta nie lubi lekkich przyjemności, które z kolei może wykonać w domowym zaciszu. Najlepiej kiedy można pozbyć się z domu (bądź ululać do snu – jak kto woli) osoby, które relaks kochają przerywać i oddać się w ciszy i spokoju przyjemnym czynnościom.

O ciszę u mnie trudno, niemniej jednak mam swoje miejsce, gdzie Prezes tylko ewentualnie zagląda, nie przeszkadza. To kabina prysznicowa. Choć sam kąpać się uwielbia, to nie lubi myć włosów i kiedy ja wchodzę pod prysznic, on woli trzymać się od niego z daleka. Kto wie co może go spotkać.

WATERS Therapy Shower – innowacyjna słuchawka prysznicowa

Producent zapewnia, że kąpiel pod prysznicem będzie wyjątkowym doznaniem

„Filtr, który mieści się w WATERS Therapy Shower został zaprojektowany w taki sposób, aby zaskakiwał swoimi właściwościami. Wzbogacał Twoje ciało w niezbędne do życia pierwiastki i minerały, delikatnie koił zmęczoną skórę, a także dbał o aurę w kabinie prysznicowej za sprawą aromatu cytryny bądź lawendy.”

Zostałam posiadaczką WATERS therapy shower o zapachu lawendy. Jak wiadomo lawenda uspokaja i koi zszargane nerwy. Sama słuchawka prysznicowa idealnie nada się dla tych z was, którzy korzystają z twardej wody. Słuchawka, zmiękczając wodę, dba o nasze ciało, a emitując zapachy jednocześnie ukaja zmysły. Filtr zawarty w słuchawce usuwa nieczystości, a przy okazji wzbogaca wodę w „pozytywne jony, witaminę C oraz kolagen”.

innowacyjna technologia sprawia, ze prysznic to nie tylko umycie się, to przede wszystkim kompleksowe zadbanie o naszą skórę i włosy

Bałam się myć włosy tą pachnącą wodą. Niestety problemy ze skórą głowy mam, a nie chciałam doprowadzić jej do gorszego stanu. Odważyłam się w końcu spróbować. Póki co (trzy mycia) szału nie ma, mówiąc łopatologicznie. Według producenta słuchawka ma pozytywnie działać na skórę głowy, a także zapewnić zdrowe, piękne i lśniące włosy.

Ma pomóc w walce z łupieżem oraz wypadaniem włosów. Aktualnie nie widzę poprawy, niemniej jednak cieszę się, że nie pogarsza stanu moich włosów. Walcząc z łupieżem od kilku lat, sprawdzam wiele możliwości. Jest dobrze, jednak czemu nie może być lepiej? Jestem ciekawa czy zestawienie tej słuchawki prysznicowej i trychologicznego peelingu >> klik << sprawi, że problem dosłownie spadnie mi z głowy na zawsze.

Jedwabiście gładka i jędrna skóra, lek na trądzik, cera bez przebarwień …

Moim zdaniem głównym zamierzeniem słuchawki prysznicowej WATERS Therapy Shower jest po prostu zmiękczenie wody, oczyszczenie jej z zanieczyszczeń, a przede wszystkim chloru. Jak wiadomo chlor szkodzi. Podobno może przyczynić się do powstania raka jelita grubego, żołądka, alergii dróg oddechowych, chorób skóry. Chlor, którym czyszczona jest woda powoduje, że nasza skóra staje się bardziej sucha, włosy tracą blask i witalność, a nawet zaczynają intensywniej wypadać. Słuchawka prysznicowa ma pomóc.

waters therapy shower, w kilka sekund zamontujemy nową słuchawkę prysznicową, by cieszyć się miękką wodą bez zanieczyszczeń.

Cena może odstraszać, jednak producent zapewnia, że zużycie wody zmaleje do ponad 40%, a przy okazji oszczędzimy na balsamach do ciała czy kolejnych odżywkach do włosów. Sama chętnie kupiłabym produkt raz jeszcze, jednak spokojnie zaczekam aż cena będzie bardziej przystępna. Słuchawka WATERS Therapy Shower kosztuje nie mało, niemniej jednak jeśli faktycznie po pół roku okaże się, że działa cuda, to na pewno zostanę jej wierną fanką. Póki co zadowala mnie sam zapach unoszący się jeszcze chwilę po kąpieli w naszym mieszkaniu.

Więcej informacji na temat tej innowacyjnej słuchawki prysznicowej znajdziecie tu >>klik<<.