Co roku, pierwszego dnia czerwca, wszystkie dzieci obchodzą swoje święto. Co roku każdy rodzic i nie-rodzic, chcąc obdarować bliskiego sercu brzdąca, szuka czegoś wyjątkowego. Idealny prezent dla dziecka to nie lada gratka. Tym bardziej jeśli w ofercie sklepów znajdujemy tryliard zabawek. Ja – matka – często dostaję oczopląsu dokonując wyboru. A nie zawsze okazuje się on dobrym.

Gdzie szukać?

Dorośli oddają się szaleńczym poszukiwaniom. Sklepowe półki uginają się od nadmiaru pluszaków i innych zabawek. Sprzedawczynie z uśmiechem na ustach i wypiekami na twarzy – trudno zgadnąć czy są one wynikiem radości, czy wkurzenia – proponują kolejne “potrzebne” bibeloty.

Kiedy dochodzi w końcu do tego, że w dalszym ciągu nic nam do głowy nie wpada, wkraczamy w drugi świat – wirtualny. I tak przez pół nocy, jak nie całą, szukają ideału. Palce spuchnięte i zaczerwienione, a opuszki płaskie od klikania i przewijania. Sprzęt aż huczy, bo ledwo wydala, a tu ciągła pustka.

Jak zatem – my biedni dorośli – mamy znaleźć idealny prezent dla dziecka? Okazuje się, że odpowiedź jest banalnie prosta. Nic tak dziecka nie uszczęśliwi, jak spędzenie z nim czasu, o tym wspomniałam w jednym z postów >>tutaj<<. W końcu dziecko potrzebuje czasu – twojego czasu – jak nikt inny.

Nie jest ważne czy spędzicie go w domu, w parku, na spacerze, nad wodą, w górach czy na wsi. Ważne, że spędzicie go razem.

Oczywiście nie jestem przeciwnikiem obdarowywania bliskich prezentami. Wręcz przeciwnie, lubię jednak kiedy prezent możemy wspólnie wykorzystać i cieszyć się wspólnymi chwilami.

Ale, ale …

Prezent dla dziecka

Co zatem ucieszy dziecko prócz wspólnej zabawy? Na pewno będą to wszelkiego rodzaju gry edukacyjne, dzięki którym maluch będzie w dalszym ciągu mógł poznawać świat. W końcu każde dziecko i nie tylko dziecko lubi eksperymentować, poznawać, doświadczać i ekscytować się wszystkim co nowe. Ale warto wybrać coś nietypowego…

prezent dla dziecka, dziecko, prezent, dzień dziecka, co na prezent, jaki prezent dla dziecka, nastolatek, małe dziecko, niemowlę, dwu latek, trzylatek, czterolatek, co kupić dziecku, urodziny, matczysko, mama,

 • dla niemowlaka … coś do łóżeczka, na przykład prześcieradło z miarką >> klik
 • dla pływaka … koło do pływania w kształcie arbuza lub ananasa >> klik
 • dla smutasa … pożeracz zmartwień, który rozjaśni myśli >> klik
 • dla naukowca … w powiększeniu z mikroskopem >> klik
 • dla botanika … by uprawiał swe rośliny w domowym laboratorium >> klik
 • dla łasucha … by się ruszał i zajadał łakociami automat do łapania cuksów >> klik
 • dla artystki … narzuta na łóżko, po której można malować >> klik
 • dla księżniczki … by spało się po królewsku >> klik
 • dla piłkarza … wraz z dziurą w ścianie >> klik
 • dla ogrodnika … co by mu się lepiej grzebało >> klik
 • dla wróżki … magiczny dom, który ma tajemnice >> klik
 • dla oszczędnego … z głodnym psem na czele >> klik
 • dla rycerza … który zawsze jest w stanie obronić swą damę >> klik
 • dla wędkarza … co by połów był udany >> klik
 • dla łucznika … zawsze w tarcze i do celu >> klik

Co wybierzesz?

A teraz zastanów się czym kierujesz się przy wyborze prezentu. Prezent dla dziecka wybierany jest zazwyczaj pod wpływem własnych zachcianek. Sama wiem po sobie, że Prezes ma zabawki, których ja sama nie miałam, a gdzieś tam chciałabym mieć. Dodatkowo przecież z dzieckiem bawić się trzeba, to korzystam ile można. Nawet bajki puszczam pod pretekstem “dziecko chce patrzeć”. To nic że nawet nie zerka na pudło.

Dla wytrwałych czytelników (i waszych dzieci) mam niespodziankę. Dla każdego, kto zamówi ze strony prezenty.pl, za kwotę minimum 200zł, rabat 30%

>> klik <<

Co trzeba zrobić?

Wejść na stronę poprzez powyższy link, zrobić zakupy i wpisać kod promocyjny

PRZ-BLG30-20171

*kod jest aktualny do 01.06.2017