Czy istnieje coś takiego, jak catering dietetyczny? Gdzie i kiedy można z niego skorzystać? Odpowiedź jest prosta: catering dietetyczny . Przygotowując posiłki do pracy często towarzyszy im monotonia. Ciągłe kanapki, ciągle z tym samym, powielane schematy. Często marzy nam się coś innego, coś ciepłego i w tym momencie myślimy o zamówieniu sobie czegoś. Jednak, kiedy opieramy swój jadłospis na zdrowej diecie nadchodzą problemy. W tym momencie idealnym rozwiązaniem staje się catering dietetyczny – cateromarket.

cateromarket – catering dietetyczny, który daje wybór

Spotkaliście się już może z cateringiem dietetycznym? Cateromarket wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy cenią sobie zdrowe jedzenie, a nie mogą sobie często pozwolić na zjedzenie ciepłego posiłku w pracy. Dieta pudełkowa, którą serwują, zaspokoi wszelkie oczekiwania i da usatysfakcjonuje najwybredniejszych smakoszy zdrowego jedzenia. Tak samo zresztą zadowoli swoich klientów, którzy nie wiedzą z czego w danym momencie mają skorzystać, a zaczęli swoją drogę do zdrowszego „ja”. Odchudzanie nie jest łatwe, kiedy nie można sobie pozwolić na zdrową alternatywę, a Cateromarket wychodzi im naprzeciw.

cateromarket, catering dietetyczny, dieta, odżywianie, żywienie, gotowanie, dieta pudełkowa, odchadznie, zdrowe, smaczne, catering,

Dla kogo cateromarket?

Odpowiedź jest banalnie prosta! Dla wszystkich! Na ich stronie internetowej znajdziecie wykaz miast, w których można zamówić zdrowe posiłki. Byłam w szoku, kiedy okazało się, że jest ich tak dużo. Sądziłam, że nie ma możliwości, a okazuje się, że są i to duże. Catering dietetyczny, jak już wspomniałam, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych najwybredniejszych klientów. W swojej ofercie posiada jedzenie z zakresu diet: standard, zdrowotne, paleo, bezglutenowe, odchudzające, vege, detoks czy standard. Posiadają także dania skomponowane specjalnie z myślą o sportowcach.

cateromarket, catering dietetyczny, dieta, odżywianie, żywienie, gotowanie, dieta pudełkowa, odchadznie, zdrowe, smaczne, catering,

Korzyści jakie przynosi catering dietetyczny

Przede wszystkim wygoda. Nie trzeba stać przy garach i wymyślać sposoby, by zjeść coś zarówno dietetycznego, a przy okazji ciepłego. Nie każda firma posiada mikrofalówkę, by można było podgrzać sobie jedzenie zrobione w domu. Oszczędzamy zarówno swój czas, a także poprawiamy w ten sposób swoje nawyki żywieniowe, które często są w opłakanym stanie, kiedy pracujemy. Kiedy urozmaicamy nasze posiłki, nie ma szans by cisnąć naszą dietę w kąt, bo różnorodność jedzenia jest idealna. Catering dietetyczny nie wieje nudą i oducza nas podjadania pomiędzy posiłkami, dostarczając nam odpowiednie proporcje żywieniowe, które znajdują się w dostarczonych daniach.

cateromarket, catering dietetyczny, dieta, odżywianie, żywienie, gotowanie, dieta pudełkowa, odchadznie, zdrowe, smaczne, catering,

Dieta pudełkowa dostępna jest w wielu miastach w Polsce, na samym śląsku jest ponad 25 firm, które zatroszczą się o naszą dietę, często zapełnioną kluchami i sosami. Dlaczego wspominam o śląsku? Bo jestem stąd i tak jak wspomniałam na początku, doznałam pozytywnego szoku widząc, że nawet w mniejszych miejscowościach można sobie zamówić coś zdrowego. Jest to świetna alternatywa dla standardowej pizzy czy innego fast food’a, a z gotowaniem do pracy możemy dać sobie spokój. Wolny czas możemy poświęcić rodzinie czy sobie, oddając się w spokoju ulubionej lekturze.

A ty znasz catering dietetyczny?