Kiedy zima i mróz za oknem i nosa nie chce się wyściubić spod koca, nie ma nic lepszego niż pokazać wam mój winter style czyli modowy outfit. Nie zamierzam w tym momencie przekształcić się w blogera modowego, nic z tych rzeczy, zresztą ja najnowsze trendy w modzie poznaję rok po ich ogłoszeniu. Ale konkurs, który zobaczyłam na zblogowani.pl tak mnie natchnął do napisania tego postu, że nie mogłam się oprzeć. Dlaczego zgłosiłam się do tego konkursu? Odpowiedź jest prosta, kiedy zobaczyłam te aparaty (Olympus Pen) oniemiałam z zachwytu, po czym przypomniałam sobie czym ja robię zdjęcia (cyfrówka liczy sobie ładnych kilka lat i zdecydowanie lepiej robi zdjęcia toster sąsiada), ratuję się jeszcze telefonem, no ale … Walczę o aparat, by zadowolić was, drodzy czytelnicy, lepsza jakością zdjęć na blogu, by nie tylko radować wasz umysł, ale także koić oczy i umilać jeszcze bardziej cza, który spędzacie razem ze mną!

Mój winter style jest prosty

Najważniejsze jest odzianie stóp, prócz wełnianych skarpet, najlepszym rozwiązaniem są także ciepłe paputki. Kolor szary – uniwersalny, jednak idealnie współgra z bielą wyściółki.

winter style, kompozycja zimowa, outfit, zima, dom, jak ubrać się w domu, dlaczego nie zostanę blogerem modowym

Dres … w sumie nie musi być kompletny, wystarczą spodnie. To część podstawowa, dobrze kiedy od wewnątrz podszyty jest ciepłym polarkiem, jeśli nie, to cóż zawsze można dodatkowo otulić się kocem.

winter style, kompozycja zimowa, outfit, zima, dom, jak ubrać się w domu, dlaczego nie zostanę blogerem modowym

Bluzka, z krótkim rękawem, przewiewna, na której koniecznie zawiśnie sweter niekoniecznie pasujący do całego outfitu, bo po co? Dlaczego przewiewna bluzka? Odpowiedź jest banalna, trzeba brać pod uwagę jeszcze włączone ogrzewanie i nadmiar w tym wypadku może zaszkodzić nie tylko nam, zapachu ciężko jest się pozbyć z domu …

winter style, kompozycja zimowa, outfit, zima, dom, jak ubrać się w domu, dlaczego nie zostanę blogerem modowym

Ważne jest także to, co wokół …

Do całego outfitu zimowego musi pasować otoczenie. Koc zawsze pod ręką, najlepiej w każdym z możliwych pomieszczeń po dwa egzemplarze.

winter style, kompozycja zimowa, outfit, zima, dom, jak ubrać się w domu, dlaczego nie zostanę blogerem modowym

Ciepła herbata z miodem i cytryną – koniecznie w ulubionym i dużym kubku.

Kot – służący jako termofor. Mąż, który podniesie ciśnienie oraz dziecko (bądź dzieci – jak kto woli), które nie pozwoli nam się nudzić. Wersja dla bezdzietnych, to jeszcze bardziej podnoszący ciśnienie mąż.

winter style, kompozycja zimowa, outfit, zima, dom, jak ubrać się w domu, dlaczego nie zostanę blogerem modowym, kot

Pod ręką ciastka domowej roboty, choć zadowolić się można nawet kupną czekoladą, poziom cukru musi być podnoszony cyklicznie, najlepiej co 20 minut.

A wieczorem …

Winter style na wieczór, taki sam jak ten w dzień, można zmienić dres na babciną piżamę (słyszałam, że trendy lubią wracać), a paputki zamieniamy na ciepłe skarpety. Dziecko już śpi, a mąż przestaje podnosić ciśnienie, dlatego teraz przyda się do ogrzewania swym ciałem … Oczywiście mówię o wtuleniu się w ramiona i zrzuceniu kota z kolan. Herbatkę zamieniamy na grzane wino z goździkami i zapalamy świece, które pomogą nam się ogrzać w te wieczory zimowe.

A jak ty radzisz sobie w zimowe dni?

Jaki jest Twój WINTER STYLE?