“Sekundy do szczęścia”

autor: Aneta Zamojska

wydawnictwo: Firmamento

Jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś w kluczowym momencie podjęła inną decyzję? 40-letnią Katarzynę poznajemy w tym samym momencie jej życia, ale w jego równoległych wariantach: jako żonę gitarzysty, polityka i ekonomisty. Za każdym razem jest to ta sama, choć tak naprawdę inna osoba. Z zaskoczeniem obserwujemy wpływ, jaki wywierają na bohaterkę wybierani mężczyźni. Kto był jej przeznaczony? Czy można uciec przed własnym losem? (…) Jaki wpływ na szczęście ma wybór dokonany przed laty?…


Czytając “Sekundy do szczęścia” sama zaczynasz się zastanawiać czy w Twoim życiu jest tak, jak to sobie wyobrażałaś kiedyś. Zadajesz sobie pytania co by było gdyby … Później patrzysz na śpiące obok Ciebie dziecko, na męża, którego czasami masz ochotę zdzielić w łeb patelnią i wiesz, że dobrze wybrałaś. Ale czy na pewno?

Ewentualnie doznajesz olśnienia, że tkwienie w tym związku nie daje Ci nic dobrego. Dziecko, które właśnie odbierasz z przedszkola jest nieszczęśliwe, bo rodzice, z którymi mieszka nie chcą spędzać ze sobą czasu. Nagle zdajesz sobie sprawę, że niszczejesz. Chcesz się wyrwać i możesz to zrobić. Jednak jakim kosztem?

Sekundy do szczęścia, dobrze wybrałaś?

Albo … siedzisz z książką w ręku, łzy same spływają ci do oczu, sięgasz po kieliszek wina choć to dopiero dwunasta w południe. Jednak wiesz, że niedługo twój mąż wróci z pracy razem z trójką waszych dzieci, a ty będziesz musiała udawać, że wszystko jest w porządku. Nie będzie się liczył fakt, że mąż po dwóch godzinach będzie musiał wyjść do pracy, robi to już od kilku lat, jednak do pracy nigdy nie dociera, bo po drodze zbłądzi do swojej kochanki.

Książka jest nie tylko historią Katarzyny, jest także twoją własną, a autorka pokaże ci, że zawsze jest wyjście nawet z beznadziejnej sytuacji. Wystarczy zrobić krok w przód!

Jedna decyzja potrafi zmienić Twoje życie!

książka, motywacja, sekundy do szczęścia, Aneta Zamojska, coach,