Totalnie kobiece spotkanie blogerek w Rybniku odbyło się w lokalu Cafe Bosco, gdzie serwują pyszną kawę i bardzo smaczne desery. Troszkę ciężko do niej trafić, bo mimo swojego umiejscowienia w centrum, to jednak jest w wąskiej uliczce, a brak większych banerów w około.

Spotkanie blogerek w Rybniku

Organizatorkami spotkania były Kamila z bloga w trampkach do celu oraz Agnieszka z mój tajemniczy świat. Pozostałe uczestniczki to (klikając w imiona zostaniecie przeniesieni bezpośrednio na ich blogi):

Zaczęłyśmy po 15:00. Na wstępie Marta ( dzieciorka.pl ) opowiedziała co nieco na temat kocham zapinam. Czyli o czym warto pamiętać przewożąc dzieci w samochodzie. Jaki fotelik samochodowy wybrać, by był bezpieczny dla naszej pociechy. Później wkroczyła kolejna Marta, która opowiedziała o makijażu, trendach w makijażu wiosna/lato 2016 oraz pomalowała ochotniczkę, w tym wypadku mnie. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy oraz zdolności, polecam ją każdemu!

Były babskie plotki, jak na spotkanie w żeńskim gronie przystało. Sylwia (Rosaline) i Agnieszka (Niebieski Stoliczek), umilały mi czas przyjemnymi pogaduchami, dziewczyny jesteście świetne. Dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas.
Moje pierwsze spotkanie mam blogerek w Żorach było naprawdę niesamowite, Ania i Aneta stanęły na rzęsach, sprawdziły się świetnie w roli organizatorek i wysoko podniosły poprzeczkę. Dlatego po rybnickim mam niedosyt. Choć widać, że dziewczyny się starały, to jednak czegoś zabrakło. Te spotkanie blogerek w Rybniku, było jednak czasem na pewno nie zmarnowanym. Poznałam wiele fantastycznych dziewczyn, z którymi chciałabym w dalszym ciągu utrzymać kontakt.
Niestety było kiepskie światło, klimatyczne, a makijaż był typowo dzienny, stąd też nie wiele widać. Jednak możecie mi zaufać i oddać się w ręce Marty.
Bardzo dziękuję sponsorom tego spotkania, którzy podarowali nam upominki. Idzie wiosna więc jak najbardziej się przydadzą, by wkroczyć w nią lekką nóżką i z uśmiechem na ustach. Spotkanie blogerek w Rybniku sponsorowali:
  • Eveline Cosmetics
  • PartyLite polecam ich świece, są obłędne!

 

  • Atelio.pl  “Pies Piotrek”
  • Pumice.pl dzięki nim dowiedziałam się, że pumeks pumeksowi nie jest równy :)
  • Gorvita teraz muszę zacząć ćwiczyć :D
  • Tattooidee

Ps. Dziękuję, że mogłam miło spędzić czas i zapomnieć choć na chwilę o obowiązkach. Posiedziałabym dłużej, ale wybrałam się autobusem, a w domu czekały na mnie moje serca.