współpraca / wpisy gościnne

Na moim blogu są możliwe różne formy współpracy, które mają na celu zadowolić przede wszystkim strony ze sobą współpracujące, ale także czytelników. To dla nich są tworzone wpisy.

Jestem przede wszystkim matką, a jak każda matka troszczy się o swoje gniazdo. Jeśli zatem szukasz kogoś do współpracy, o to co mnie interesuje:

  • mam dziecko – Prezes urodził się 06 grudnia 2014 roku, dlatego testuję produkty dla dzieci przystosowane do jego grupy wiekowej.
  • książki, uwielbiam je, jestem zwolenniczką czytania wszędzie i o każdej porze, jednak na blogu opisuję tylko te, które związane są z dziećmi. Najczęściej są to typowe książki dla dzieci oraz poradniki dla rodziców.
  • jestem zwolenniczką zdrowego odżywiania, chociaż moją ulubioną dziedziną kulinarną są zdecydowanie słodkie przekąski, ciasta, desery, lubię kiedy coś słodkiego można podać w sposób zdecydowanie zdrowszy.
  • jak każda kobieta kocham kosmetyki, ale nie byle jakie, sama używam naturalnych i jak najmniej inwazyjnych. Moja cera jest mieszana, włosy z tendencją do łupieżu, a styl to naturalny, choć na szczególne okazje lubię podkreślić to i owo mocniej.

Co ja mogę zaoferować Tobie i twojej firmie:

  • prezentację produktu (specjalnie przygotowaną i wykonaną sesję zdjęciową)
  • dokładny i rzetelny opis produktu, nie ukrywam, że jeśli produkt nie spełni moich oczekiwań lub będzie zły, opiszę to. Nie chcę wprowadzać w błąd moich czytelników, których ogromnie szanuję.
  • promocję w social mediach tj. Twitter, Facebook, Instagram,
  • jeśli chodzi o barter, to także mogę podjąć się takiej współpracy, jednak szanując swój czas cena produktu, nie może być niska (dokładną wartość produktu, omawiam indywidualnie)
  • możliwa jest także realizacja konkursu, który stworzę od podstaw i napiszę wartościowy regulamin, zgodny z ówczesnym prawem.

Wpisy gościnne

Blogerze! Masz pomysł na post, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Chciałbyś napisać coś na temat, który nie do końca pasuje do tematyki Twojego bloga, a bardzo chcesz to opublikować? Skontaktuj się ze mną, a chętnie Ci pomogę.

Jeśli chcesz bym napisała post gościnnie, możesz na mnie również liczyć. Jestem do Twojej dyspozycji.

Pisałam dla:

 

Przeprowadzili ze mną wywiad:

 


Zatem jeśli interesuje Cię współpraca właśnie ze mną, skontaktuj się drogą mailową:

kontakt.matczysko@gmail.com

lub poprzez fanpage na Facbeook’u. Odpiszę najszybciej jak to tylko możliwe.


Aktualnie współpracuję

uczeszmniemamo.pl

czym myć włosy dziecka

jak i kiedy myć włosy dziecka

odżywki, a włosy dziecka

trustedcosmetics.pl

olej kokosowy – czy na pewno taki dobry

dobre kosmetyki na każdą kieszeń – recenzja kosmetyków Vipera

męska fryzura – trendy 2017

historia fryzjerstwa i zmieniające się trendy

modne i stylowe uczesania 2017

najczęstsze problemy mężczyzn – włosy i skóra głowy

pielęgnacja skóry głowy – jak dbać o skalp?