O mnie


Przekazuję wiedzę zdobytą na różnych płaszczyznach życiowych. IMG_0127 (4)W sposób zrozumiały, jasny i czytelny, bez owijania w bawełnę.

Piszę dla kobiet, o kobietach, dzieciach, mężczyznach, problemach, chorobach (także o tych, o których się nie mówi głośno). Przede wszystkim nie idealizuję macierzyństwa, bo życie z dzieckiem wcale nie należy do tych łatwych.

Nie jestem perfekcjonistką i nie zamierzam nią być. Jestem tylko i aż człowiekiem, który popełnia błędy, ważne natomiast jest, by potrafić się do nich przyznać.

Ogromną radość sprawia mi uczenie się nowych rzeczy i przekazywanie jej innym. Jestem matką, ale przede wszystkim kobietą!

Blog jest dla mnie jak moje drugie dziecko, stał się przyjemnym obowiązkiem.Pozwala mi się rozwijać, zacieśniać więzy i czerpać radość.

Skoro już tu trafiłeś, musisz coś o mnie się dowiedzieć. Nazywam się Sylwia, pochodzę z małej miejscowości na śląsku (choć jednak żyję w bloku), nie jestem typowym blokersem. Kocham naturę i świeże powietrze. Jest jednak coś, co kocham ponad to. Kocham bycie żoną i matką. Wcześniej tak nie było, nie chciałam się wiązać z nikim i prać mu skarpetek, a co dopiero mieć dziecko i wiecznie za nim sprzątać. Kwiaty w domu padały po tygodniu, a co dopiero byłoby, gdybym miała się zajmować dzieckiem. Wszystko się zmieniło, kiedy poznałam męża i urodziłam mu syna. Tak więc Myster P. nie za bardzo lubi, kiedy bloguję, a Prezes nie zbyt na to blogowanie pozwala. Jednak dla chcącego nic trudnego i tak oto minął rok odkąd zaczęłam pisać.

Zapraszam Cię zatem do naszego świata, w którym nic nie jest dobre i idealne, jestem wyrodną matką i okropną żoną, hujową Panią domu i nieokrzesaną, szczęśliwą kobietą!

matczysko, matczysko.pl, sylwia, bloger, mama, kobieta


matczysko

  • Z wrażenia wbiłam się w kanapę. 😀 Wydajesz się być bardzo pozytywną osobą. 🙂 W ,,wolnym” czasie – kiedy moja agentka pozwoli – powrócę!