Spotkanie blogerek w Rybniku. 12 marca 2016

at
Totalnie kobiece spotkanie odbyło się w lokalu Cafe Bosco, gdzie serwują pyszną kawę i bardzo smaczne desery. Troszkę ciężko do niej trafić, bo mimo swojego umiejscowienia w centrum, to jednak jest w wąskiej uliczce, a brak większych banerów w około.

Organizatorkami spotkania były Kamila z bloga w trampkach do celu oraz Agnieszka z mój tajemniczy świat. Pozostałe uczestniczki to (klikając w imiona zostaniecie przeniesieni bezpośrednio na ich blogi):

Zaczęłyśmy po 15:00. Na wstępie Marta ( Dzieciorka ) opowiedziała co nieco na temat kocham zapinam. Później wkroczyła kolejna Marta, która opowiedziała o makijażu, trendach w makijażu wiosna/lato 2016 oraz pomalowała ochotniczkę, w tym wypadku mnie. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy oraz zdolności, polecam ją każdemu! MM BodyArt.

Były babskie plotki, jak na spotkanie w żeńskim gronie przystało. Sylwia i Agnieszka z Rosaline oraz Niebieski Stoliczek, umilały mi czas przyjemnymi pogaduchami, dziewczyny jesteście świetne 😉
Moje pierwsze spotkanie mam blogerek w Żorach, jak już wspomniałam >>TUTAJ<< było naprawdę niesamowite, Ania i Aneta stanęły na rzęsach, sprawdziły się świetnie w roli organizatorek i wysoko podniosły poprzeczkę. Dlatego po rybnickim mam niedosyt.
Niestety było kiepskie światło, klimatyczne, a makijaż był typowo dzienny, stąd też nie wiele widać. Jednak możecie mi zaufać i oddać się w ręce Marty 🙂

 

 

Bardzo dziękuję sponsorom tego spotkania, którzy podarowali nam upominki. Idzie wiosna więc jak najbardziej się przydadzą, by wkroczyć w nią lekką nóżką i z uśmiechem na ustach.

 

  • PartyLite polecam ich świece, są obłędne!

 

 

 

 

 

 

  • Atelio.pl  „Pies Piotrek”

 

 

 

 

  • Pumice.pl dzięki nim dowiedziałam się, że pumeks pumeksowi nie jest równy 🙂

 

 

 

 

  • Gorvita teraz muszę zacząć ćwiczyć 😀

 

 

  • Tattooidee

 

 

 

 

Ps. Dziękuję, że mogłam miło spędzić czas i zapomnieć choć na chwilę o obowiązkach <3 Posiedziałabym dłużej, ale wybrałam się autobusem, a w domu czekały na mnie moje serca.

Podziel się z innymi