Testowanie butelki Philips Avent Natural

at
Testowanie produktów ciąg dalszy 🙂

Firma Philips Avent tworzy idealne produkty, dla mojego syna. Jeżeli chodzi o butelki (a w szczególności smoczki do butelek) Prezes je uwielbia. Towarzyszą nam od samego początku, z racji nie możności karmienia piersią. Odciągnięte mleko Fi wypijał tylko przez ich butelki, bo innych nie potrafił „załapać”.


Do dzisiaj jesteśmy wiernymi fanami tej marki, bo jeszcze nas nie zawiodła i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Wzięliśmy niedawno udział w konkursie na platformie avent dla mam i zostaliśmy wytypowani jako jedni z 30 osób, do testowania ich butelki. Posiadamy już takową i właśnie ona była z nami od pierwszych chwil, już w szpitalu.
Jestem z niej bardzo zadowolona, Prezes nie ulewał, nie miał kolek, smoczek przypomina kształtem pierś matki, więc same plusy korzystania właśnie z tych butelek.
Więc wszystkim mamom, które mają problemy z karmieniem piersią oraz mamom, które decydują się zakończyć tą wspaniałą czynność, z czystym sumieniem polecam właśnie butelki Avent Natural.
Nawet moja ciężarna siostra, która niebawem przywita swoje słoneczko na tym świecie, zakupiła produkty Avent’u i wie, że będzie z nimi „bezpieczna”.

Nam pozostało już pić z niej herbatki czy wodę, bo pomaga nam większa siostra mini butelki.

Share:
  • Anna Prokopowicz

    My też korzystaliśmy z takiej. Smoczki również avent, inne nie wchodzą w grę